Kes me oleme

Melior Projekti põhitegevuseks on elektrialane projekteerimine ja konsultatsiooniteenuse osutamine. Omades pikaajalisi kogemusi, suudame pakkuda ka keerukaimaid elektri projekteerimislahendusi.

Tänaseks kuue töötajaga elektriprojekteerimisbüroo on üks enim BIM kogemusi omav elektrimudelite projekteerija Eestis. Oleme projekteerinud ligi kolmsada elektriprojekti, millest 80% on projekteeritud BIMis.

Meeskond

Melior Projekti väärtused on inimesed: nii inimesed, kelle jaoks luuakse kui ka inimesed, kes loovad. Ettevõtte põhimõte on olla vastutustundlik ja hoolida oma töötajatest, pöörata suurt tähelepanu töökeskkonnale, inimeste omavahelisele läbisaamisele ja tervisele.

Meie meeskonnas on pikaajalise projekteerimisalaste kogemustega insenerid ja spetsialistid. Enese pidev täiendamine toimub Euroopa juhtivates riikides, kus arendatakse innovaatilisi projekteerimisvõtteid.

Tehnoloogia ja kvaliteet

Projekteerimisel kasutame kaasaegset litsentseeritud tarkavara ja uusimat lähenemist projekteerimisele. Garanteerime alati projektide kvaliteedi, et tagada lõpptulemus, mis rõõmustab nii tellijat kui ka tegijat.

Programmidest on kasutusel Cads Planner ja MagiCad, professionaalsed projekteerimistarkvarad elektri-, automaatika- ja ehitussektori spetsialistidele, mis katavad elektri- ja automaatikaprojekteerimise erinevad valdkonnad alates ehitiste ja tööstuse elektri- ja automaatikaprojekteerimisest kuni kilpide paigutusskeemide ja välisvõrkude projekteerimiseni.

BIM mudelite kontrollimiseks kasutame Solibri tarkvara.

Missioon

Meie missiooniks on pakkuda oma klientidele parimaid terviklahendusi hoonete ning rajatiste elektriprojekteerimisel, aidates neil seeläbi tõsta oma vara väärtust.

Visioon

Meie visiooniks on usaldusväärsed lahendused ja kvaliteetne teostus teie ideedele.